Parenteel van Jan Willemse Smit

I Jan Willemse Smit. Jan trouwde met Maartje den Imands.
Kind van Jan en Maartje:
1 Pieter Janszoon Smith, geboren in 1735 in Veere. Volgt II.
II Pieter Janszoon Smith is geboren in 1735 in Veere, zoon van Jan Willemse Smit (zie I) en Maartje den Imands. Pieter is overleden op 31-10-1826 in Vlissingen, 90 of 91 jaar oud. Pieter trouwde, 19 of 20 jaar oud, op 05-11-1755 in Vlissingen met Janna Verresteijn, 15 of 16 jaar oud, nadat zij op 18-10-1755 in Vlissingen in ondertrouw zijn gegaan. Janna is geboren in 1739, dochter van Martinus Philippus Verresteijn en Johanna van der Vorden. Janna is overleden op 23-09-1816 in Vlissingen, 76 of 77 jaar oud.
Kind van Pieter en Janna:
1 Pieter Smith, geboren op 13-09-1776 in Vlissingen. Volgt III.
III Pieter Smith is geboren op 13-09-1776 in Vlissingen, zoon van Pieter Janszoon Smith (zie II) en Janna Verresteijn. Hij is gedoopt op 22-09-1776 in Vlissingen. Pieter is overleden op 29-11-1860 in Vlissingen, 84 jaar oud. Pieter trouwde, 18 jaar oud, op 06-05-1795 in Vlissingen met Anna Maria Brand, 21 jaar oud, nadat zij op 18-04-1795 in Vlissingen in ondertrouw zijn gegaan. Anna is geboren op 06-02-1774 in Vlissingen. Anna is overleden op 10-01-1847 in Vlissingen, 72 jaar oud.
Kind van Pieter en Anna:
1 Pieter Smith, geboren op 09-06-1796 in Vlissingen. Volgt IV.
IV Pieter Smith is geboren op 09-06-1796 in Vlissingen, zoon van Pieter Smith (zie III) en Anna Maria Brand. Pieter is overleden op 06-06-1859 in Vlissingen, 62 jaar oud. Pieter trouwde, 19 jaar oud, op 09-05-1816 in Vlissingen met Elisabeth Cornelia Brand, 20 jaar oud. Elisabeth is geboren op 23-06-1795 in Vlissingen, dochter van Pieter Brand en Petronella Susanna de Koster. Elisabeth is overleden op 16-01-1871 in Vlissingen, 75 jaar oud.
Kind van Pieter en Elisabeth:
1 Pieter Smith, geboren op 14-09-1816 in Vlissingen. Volgt V.
V Pieter Smith is geboren op 14-09-1816 in Vlissingen, zoon van Pieter Smith (zie IV) en Elisabeth Cornelia Brand. Pieter is overleden op 30-03-1869 in Amsterdam, 52 jaar oud. Pieter trouwde met Neeltje Johanna Hendrikse. Neeltje is geboren op 26-04-1816 in Vlissingen, dochter van Cornelis Hendrikse en Dina Janna Kallewaard.
Notitie bij Neeltje: vertrokken naar Amsterdam 5-9-1868
terug in Vlissingen 6-1-1880
Kind van Pieter en Neeltje:
1 Cornelis Johannes Smith, geboren op 06-12-1845 in Vlissingen. Volgt VI.
VI Cornelis Johannes Smith is geboren op 06-12-1845 in Vlissingen, zoon van Pieter Smith (zie V) en Neeltje Johanna Hendrikse. Cornelis is overleden op 10-03-1901 in Loosduinen, 55 jaar oud.
Notitie bij Cornelis: vertrokken naar Amsterdam 5-9-1868
vertrokken naar Geertruidenberg 19-4-1877
vertrokken naar Vught
vertrokken naar Loosduinen 1898
Cornelis:
(1) trouwde, 23 jaar oud, op 25-08-1869 in Vlissingen met Anna Maria Baan, 19 jaar oud. Anna is geboren op 20-09-1849 in Vlissingen, dochter van Dirk Baan en Adriana Jacoba Swalp. Anna is overleden op 01-06-1882 in Vught, 32 jaar oud.
(2) trouwde, 37 jaar oud, op 25-10-1883 in Vught met Maria Cornelia Pieterse, 34 jaar oud. Maria is geboren op 30-01-1849 in Middelburg, dochter van Pieter Pieterse en Johanna Helena van der Harst. Maria is overleden op 24-06-1926 in Velp, 77 jaar oud.
Kinderen van Cornelis en Anna:
1 Pieter Smith, geboren op 10-02-1870.
2 Dirk Smith, geboren op 07-03-1871.
3 Neeltje Johanna Smith, geboren op 10-06-1872.
4 Adriana Jacoba Smith, geboren op 08-08-1873.
5 Elisabeth Cornelia Smith, geboren op 13-07-1874.
6 Arietta Smith, geboren op 13-08-1875.
7 Dina Johanna Smith, geboren op 19-11-1876.
8 IJsbrand Smith, geboren op 02-06-1878.
9 Johannes Smith, geboren op 03-02-1880.
10 IJsbrand Smith, geboren op 13-05-1881.
Kinderen van Cornelis en Maria:
11 Johanna Helena Smith, geboren op 16-03-1884.
12 Suzanna Pieternella Smith, geboren op 31-07-1885.
13 Willem Johan Smith, geboren op 17-11-1886 in Vught. Volgt VII.
14 Johannes Pieter Smith, geboren op 11-01-1888.
15 Cornelia Anna Francine Smith, geboren op 05-06-1889.
16 Anna Cornelia Maria Smith, geboren op 10-01-1892.
17 Jacobus Johannes Smith, geboren op 08-03-1894.
VII Willem Johan Smith is geboren op 17-11-1886 in Vught, zoon van Cornelis Johannes Smith (zie VI) en Maria Cornelia Pieterse. Willem is overleden op 18-08-1985 in ’s Gravenhage, 98 jaar oud. Willem trouwde, 29 jaar oud, op 15-12-1915 in Loosduinen met Catharina Alida Bakker, 21 jaar oud. Catharina is geboren op 08-12-1894 in Loosduinen, dochter van Hendrik Sijbes Bakker en Johanna van Spronsen. Catharina is overleden op 16-12-1998 in ’s Gravenhage, 104 jaar oud.
Kinderen van Willem en Catharina:
1 Maria Cornelia Johanna Smith, geboren op 06-12-1916 in Loosduinen. Volgt VIII-a.
2 Hendrik Johan Smith, geboren op 12-08-1918 in Loosduinen. Volgt VIII-b.
3 Louise Francina Elisabeth Smith, geboren op 20-03-1922 in Loosduinen. Volgt VIII-c.
4 Elisabeth Smith, geboren op 16-03-1931 in ’s Gravenhage. Volgt VIII-d.
VIII-a Maria Cornelia Johanna Smith is geboren op 06-12-1916 in Loosduinen, dochter van Willem Johan Smith (zie VII) en Catharina Alida Bakker. Maria trouwde met Cornelis Abdias (Kees) Hattinga van ’t Sant. Cornelis is geboren op 02-09-1915 in Schiedam. Cornelis is overleden op 13-01-2001 in ’s Gravenhage, 85 jaar oud.
Kinderen van Maria en Cornelis:
1 Onno WIllem Cornelis Hattinga van ’t Sant, geboren op 03-05-1946 in ’s-Gravenhage. Volgt IX-a.
2 Eveline Carla Marijke Hattinga van ’t Sant, geboren op 11-06-1947 in ’s-Gravenhage. Volgt IX-b.
3 Eliane Adore Hattinga van ’t Sant, geboren op 18-05-1955 in ’s-Gravenhage. Volgt IX-c.
IX-a Onno WIllem Cornelis Hattinga van ’t Sant is geboren op 03-05-1946 in ’s-Gravenhage, zoon van Cornelis Abdias (Kees) Hattinga van ’t Sant en Maria Cornelia Johanna Smith (zie VIII-a). Onno trouwde met Johanna (Joke) Hulleman. Johanna is geboren op 01-09-1950 in Delft.
Kinderen van Onno en Johanna:
1 Robert Cornelis Hattinga van ’t Sant, geboren op 14-06-1975 in ’s-Gravenhage.
2 Alexander Pieter Hattinga van ’t Sant, geboren op 28-01-1977 in ’s Gravenhage.
IX-b Eveline Carla Marijke Hattinga van ’t Sant is geboren op 11-06-1947 in ’s-Gravenhage, dochter van Cornelis Abdias (Kees) Hattinga van ’t Sant en Maria Cornelia Johanna Smith (zie VIII-a). Eveline trouwde met Robbert Van Tilburg. Robbert is geboren op 08-04-1946.
Kinderen van Eveline en Robbert:
1 Arnoud Van Tilburg, geboren op 19-06-1976.
2 Govert Van Tilburg, geboren op 15-09-1977.
IX-c Eliane Adore Hattinga van ’t Sant is geboren op 18-05-1955 in ’s-Gravenhage, dochter van Cornelis Abdias (Kees) Hattinga van ’t Sant en Maria Cornelia Johanna Smith (zie VIII-a). Eliane trouwde met Abraham Van Hoven van Genderen. Abraham is geboren op 14-09-1957.
VIII-b Hendrik Johan Smith is geboren op 12-08-1918 in Loosduinen, zoon van Willem Johan Smith (zie VII) en Catharina Alida Bakker. Hendrik is overleden op 14-02-2008 in Zeist, 89 jaar oud. Hij is begraven op 20-02-2008 in Bilthoven. Hendrik trouwde, 24 jaar oud, op 05-04-1943 in Loosduinen met Geertruida Johanna de Pater, 21 jaar oud, nadat zij in Loosduinen in ondertrouw zijn gegaan. Geertruida is geboren op 05-07-1921 in Loosduinen, dochter van Aart Andries de Pater en Alida Johanna Vletter.
Kinderen van Hendrik en Geertruida:
1 Aart Smith, geboren op 12-02-1944 in ’s-Gravenhage. Volgt IX-d.
2 Catharina Johanna Smith, geboren op 17-08-1946 in ’s-Gravenhage. Volgt IX-e.
3 Alida Johanna (Alies) Smith, geboren op 12-11-1949 in ’s-Gravenhage. Volgt IX-f.
IX-d Aart Smith is geboren op 12-02-1944 in ’s-Gravenhage, zoon van Hendrik Johan Smith (zie VIII-b) en Geertruida Johanna de Pater. Aart trouwde, 26 jaar oud, op 03-04-1970 in London ,UK met Yvonne Mannion, 19 jaar oud. Yvonne is geboren op 05-02-1951.
Kinderen van Aart en Yvonne:
1 Melanie Smith, geboren op 29-05-1972 in ’s-Gravenhage.
2 Bettina Smith, geboren op 02-01-1986 in Brighton ,U.K..
IX-e Catharina Johanna Smith is geboren op 17-08-1946 in ’s-Gravenhage, dochter van Hendrik Johan Smith (zie VIII-b) en Geertruida Johanna de Pater. Catharina trouwde, 24 jaar oud, op 17-09-1970 in ’s-Gravenhage ,zh met Theodore Johan Anton Klinkhamer, 23 jaar oud, nadat zij in ’s-Gravenhage ,zh in ondertrouw zijn gegaan. Theodore is geboren op 15-01-1947 in ’s-Gravenhage.
Kinderen van Catharina en Theodore:
1 Hessel Martijn Klinkhamer, geboren op 24-04-1973 in Utrecht. Volgt X.
2 Wendy Heleen Klinkhamer, geboren op 08-03-1977 in Utrecht.
X Hessel Martijn Klinkhamer is geboren op 24-04-1973 in Utrecht, zoon van Catharina Johanna Smith (zie IX-e). Hessel trouwde, 37 jaar oud, op 18-09-2010 in Cartagena (Col) met Angelica Gamboa Atencio. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 18-09-2010 in Cartagena (Col). Angelica is geboren in Colombia.
vdpgebkrtjaap.jpg vdpaliesjaap.jpg
1 gebkrtjaap
2 vdpaliesjaap
IX-f Alida Johanna (Alies) Smith is geboren op 12-11-1949 in ’s-Gravenhage, dochter van Hendrik Johan Smith (zie VIII-b) en Geertruida Johanna de Pater. Alida trouwde, 21 jaar oud, op 19-02-1971 in ’s-Gravenhage met Nicolaas Jacobus van der Plank (afb. 1 en 2), 24 jaar oud, nadat zij in ’s-Gravenhage in ondertrouw zijn gegaan. Nicolaas is geboren op 12-06-1946 in Drimmelen, zoon van Jacobus van der Plank en Evelijntje Elisabeth Corrie Smaal. Hij is gedoopt in Drimmelen.
Notitie bij Nicolaas: T47 : D76, Made en Drimmelen
Kinderen van Alida en Nicolaas:
1 Jorg Sander van der Plank, geboren op 29-08-1974 in Arnhem.
2 Jonas Olivier van der Plank, geboren op 27-12-1977 in Arnhem.
3 Lars Olaf van der Plank, geboren op 15-04-1980 in Arnhem.
VIII-c Louise Francina Elisabeth Smith is geboren op 20-03-1922 in Loosduinen, dochter van Willem Johan Smith (zie VII) en Catharina Alida Bakker. Louise trouwde met Lieuwe Boonstra. Lieuwe is geboren op 10-01-1923 in Dantumadeel. Lieuwe is overleden op 12-09-2004 in Appelscha, 81 jaar oud.
Kinderen van Louise en Lieuwe:
1 Jarig Paulus (Rik) Boonstra, geboren op 29-09-1952 in Medan (IndonesiŽ).
2 Catharina Alida (Ienke) Boonstra, geboren op 31-01-1954 in Medan (IndonesiŽ). Volgt IX-g.
3 Antje Marije (Annemarijke) Boonstra, geboren op 07-06-1955. Volgt IX-h.
4 Willem Johan Boonstra, geboren op 28-02-1961 in Hollandia (Nieuw Guinea).
IX-g Catharina Alida (Ienke) Boonstra is geboren op 31-01-1954 in Medan (IndonesiŽ), dochter van Lieuwe Boonstra en Louise Francina Elisabeth Smith (zie VIII-c). Catharina trouwde met Roelof Nak. Roelof is geboren op 11-12-1953.
Kinderen van Catharina en Roelof:
1 Judith Petra Nak, geboren op 25-03-1981 in Amsterdam.
2 Jorrit Martin Nak, geboren op 28-01-1983 in Amsterdam.
IX-h Antje Marije (Annemarijke) Boonstra is geboren op 07-06-1955, dochter van Lieuwe Boonstra en Louise Francina Elisabeth Smith (zie VIII-c). Antje trouwde met Samuel C. (Speedy) Sarfo. Samuel is geboren op 12-02-1952 in Ghana. Samuel is overleden op 30-09-2008 in Thesinge, 56 jaar oud.
Kinderen van Antje en Samuel:
1 Mark Dave Sarfo, geboren op 22-12-1987 in Thesinge.
2 Alex Paul Sarfo, geboren op 28-02-1989 in Thesinge.
3 Sandra Sarfo, geboren op 09-10-1993 in Thesinge.
VIII-d Elisabeth Smith is geboren op 16-03-1931 in ’s Gravenhage, dochter van Willem Johan Smith (zie VII) en Catharina Alida Bakker. Elisabeth trouwde met Nicolaas Frans Bol. Nicolaas is geboren op 26-09-1908 in Zaandam. Nicolaas is overleden op 09-06-1984 in Hoenderloo, 75 jaar oud.
Kind van Elisabeth en Nicolaas:
1 Roland Nicolaas Bol, geboren op 05-09-1965 in ’s-Gravenhage.

Index (91 personen)

Baan, Anna Maria (*20-09-1849, †01-06-1882) [Partner van VI]  VI
Baan, Dirk (*1819) [Schoonvader van VI]  VI
Bakker, Catharina Alida (*08-12-1894, †16-12-1998) [Partner van VII]  VII; VIII-a; VIII-b; VIII-c; VIII-d
Bakker, Hendrik Sijbes (*02-01-1865, †06-01-1946) [Schoonvader van VII]  VII
Bol, Nicolaas Frans (*26-09-1908, †09-06-1984) [Partner van VIII-d]  VIII-d
Bol, Roland Nicolaas (*05-09-1965) [Zoon van VIII-d]  VIII-d,1
Boonstra, Antje Marije (Annemarijke) (*07-06-1955) [Nummer IX-h]  IX-h
Boonstra, Catharina Alida (Ienke) (*31-01-1954) [Nummer IX-g]  IX-g
Boonstra, Jarig Paulus (Rik) (*29-09-1952) [Zoon van VIII-c]  VIII-c,1
Boonstra, Lieuwe (*10-01-1923, †12-09-2004) [Partner van VIII-c]  VIII-c; IX-g; IX-h
Boonstra, Willem Johan (*28-02-1961) [Zoon van VIII-c]  VIII-c,4
Brand, Anna Maria (*06-02-1774, †10-01-1847) [Partner van III]  III; IV
Brand, Elisabeth Cornelia (*23-06-1795, †16-01-1871) [Partner van IV]  IV; V
Brand, Pieter [Schoonvader van IV]  IV
Gamboa Atencio, Angelica [Partner van X]  X
Harst, Johanna Helena van der [Schoonmoeder van VI]  VI
Hattinga van ’t Sant, Alexander Pieter (*28-01-1977) [Zoon van IX-a]  IX-a,2
Hattinga van ’t Sant, Cornelis Abdias (Kees) (*02-09-1915, †13-01-2001) [Partner van VIII-a]  VIII-a; IX-a; IX-b; IX-c
Hattinga van ’t Sant, Eliane Adore (*18-05-1955) [Nummer IX-c]  IX-c
Hattinga van ’t Sant, Eveline Carla Marijke (*11-06-1947) [Nummer IX-b]  IX-b
Hattinga van ’t Sant, Onno WIllem Cornelis (*03-05-1946) [Nummer IX-a]  IX-a
Hattinga van ’t Sant, Robert Cornelis (*14-06-1975) [Zoon van IX-a]  IX-a,1
Hendrikse, Cornelis (*1771, †<1841) [Schoonvader van V]  V
Hendrikse, Neeltje Johanna (*26-04-1816) [Partner van V]  V; VI
Hulleman, Johanna (Joke) (*01-09-1950) [Partner van IX-a]  IX-a
Imands, Maartje den [Partner van I]  I; II
Kallewaard, Dina Janna (*1784) [Schoonmoeder van V]  V
Klinkhamer, Hessel Martijn (*24-04-1973) [Nummer X]  X
Klinkhamer, Theodore Johan Anton (*15-01-1947) [Partner van IX-e]  IX-e
Klinkhamer, Wendy Heleen (*08-03-1977) [Dochter van IX-e]  IX-e,2
Koster, Petronella Susanna de [Schoonmoeder van IV]  IV
Mannion, Yvonne (*05-02-1951) [Partner van IX-d]  IX-d
Nak, Jorrit Martin (*28-01-1983) [Kind van IX-g]  IX-g,2
Nak, Judith Petra (*25-03-1981) [Dochter van IX-g]  IX-g,1
Nak, Roelof (*11-12-1953) [Partner van IX-g]  IX-g
Pater, Aart Andries de (*16-09-1894, †04-02-1941) [Schoonvader van VIII-b]  VIII-b
Pater, Geertruida Johanna de (*05-07-1921) [Partner van VIII-b]  VIII-b; IX-d; IX-e; IX-f
Pieterse, Maria Cornelia (*30-01-1849, †24-06-1926) [Partner van VI]  VI; VII
Pieterse, Pieter (*29-01-1819, †01-10-1904) [Schoonvader van VI]  VI
Plank, Jacobus van der (*14-04-1917, †21-10-1982) [Schoonvader van IX-f]  IX-f
Plank, Jonas Olivier van der (*27-12-1977) [Zoon van IX-f]  IX-f,2
Plank, Jorg Sander van der (*29-08-1974) [Zoon van IX-f]  IX-f,1
Plank, Lars Olaf van der (*15-04-1980) [Zoon van IX-f]  IX-f,3
Plank, Nicolaas Jacobus van der (*12-06-1946) [Partner van IX-f]  IX-f
Sarfo, Alex Paul (*28-02-1989) [Zoon van IX-h]  IX-h,2
Sarfo, Mark Dave (*22-12-1987) [Zoon van IX-h]  IX-h,1
Sarfo, Samuel C. (Speedy) (*12-02-1952, †30-09-2008) [Partner van IX-h]  IX-h
Sarfo, Sandra (*09-10-1993) [Dochter van IX-h]  IX-h,3
Smaal, Evelijntje Elisabeth Corrie (*07-03-1918) [Schoonmoeder van IX-f]  IX-f
Smit, Jan Willemse [Nummer I]  I; II
Smith, Aart (*12-02-1944) [Nummer IX-d]  IX-d
Smith, Adriana Jacoba (*08-08-1873) [Dochter van VI]  VI,4
Smith, Alida Johanna (Alies) (*12-11-1949) [Nummer IX-f]  IX-f
Smith, Anna Cornelia Maria (*10-01-1892) [Dochter van VI]  VI,16
Smith, Arietta (*13-08-1875) [Dochter van VI]  VI,6
Smith, Bettina (*02-01-1986) [Dochter van IX-d]  IX-d,2
Smith, Catharina Johanna (*17-08-1946) [Nummer IX-e]  IX-e; X
Smith, Cornelia Anna Francine (*05-06-1889) [Dochter van VI]  VI,15
Smith, Cornelis Johannes (*06-12-1845, †10-03-1901) [Nummer VI]  VI; VII
Smith, Dina Johanna (*19-11-1876) [Dochter van VI]  VI,7
Smith, Dirk (*07-03-1871) [Zoon van VI]  VI,2
Smith, Elisabeth (*16-03-1931) [Nummer VIII-d]  VIII-d
Smith, Elisabeth Cornelia (*13-07-1874) [Dochter van VI]  VI,5
Smith, Hendrik Johan (*12-08-1918, †14-02-2008) [Nummer VIII-b]  VIII-b; IX-d; IX-e; IX-f
Smith, IJsbrand (*02-06-1878) [Zoon van VI]  VI,8
Smith, IJsbrand (*13-05-1881) [Zoon van VI]  VI,10
Smith, Jacobus Johannes (*08-03-1894) [Zoon van VI]  VI,17
Smith, Johanna Helena (*16-03-1884) [Dochter van VI]  VI,11
Smith, Johannes (*03-02-1880) [Zoon van VI]  VI,9
Smith, Johannes Pieter (*11-01-1888) [Zoon van VI]  VI,14
Smith, Louise Francina Elisabeth (*20-03-1922) [Nummer VIII-c]  VIII-c; IX-g; IX-h
Smith, Maria Cornelia Johanna (*06-12-1916) [Nummer VIII-a]  VIII-a; IX-a; IX-b; IX-c
Smith, Melanie (*29-05-1972) [Dochter van IX-d]  IX-d,1
Smith, Neeltje Johanna (*10-06-1872) [Dochter van VI]  VI,3
Smith, Pieter (*13-09-1776, †29-11-1860) [Nummer III]  III; IV
Smith, Pieter (*09-06-1796, †06-06-1859) [Nummer IV]  IV; V
Smith, Pieter (*14-09-1816, †30-03-1869) [Nummer V]  V; VI
Smith, Pieter (*10-02-1870) [Zoon van VI]  VI,1
Smith, Pieter Janszoon (*1735, †31-10-1826) [Nummer II]  II; III
Smith, Suzanna Pieternella (*31-07-1885) [Dochter van VI]  VI,12
Smith, Willem Johan (*17-11-1886, †18-08-1985) [Nummer VII]  VII; VIII-a; VIII-b; VIII-c; VIII-d
Spronsen, Johanna van (*20-11-1860) [Schoonmoeder van VII]  VII
Swalp, Adriana Jacoba [Schoonmoeder van VI]  VI
Van Hoven van Genderen, Abraham (*14-09-1957) [Partner van IX-c]  IX-c
Van Tilburg, Arnoud (*19-06-1976) [Zoon van IX-b]  IX-b,1
Van Tilburg, Govert (*15-09-1977) [Zoon van IX-b]  IX-b,2
Van Tilburg, Robbert (*08-04-1946) [Partner van IX-b]  IX-b
Verresteijn, Janna (*1739, †23-09-1816) [Partner van II]  II; III
Verresteijn, Martinus Philippus [Schoonvader van II]  II
Vletter, Alida Johanna (*03-06-1896, †25-11-1981) [Schoonmoeder van VIII-b]  VIII-b
Vorden, Johanna van der (*1739) [Schoonmoeder van II]  II
Gegenereerd met Aldfaer versie 4.2 op 31-10-2010 18:47